bikeportal.org.ua


Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
ВнизСтраница: 1
Сообщения темы: Житло на Пилипець
#17579
Житло на Пилипець 12/08/2013 12:12 Репутация: 3
бронювати заздалегідь чи можна буде на місці розгребтися/заселитись?
domani_tz_qi
domani_tz_qi
Еліта
Постов: 168
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Бровари Возраст :44
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#17581
Re:Житло на Пилипець 12/08/2013 13:55 Репутация: 7
Взагалі в Пилипці житлова база досить велика - і готелі, і приватний сектор. Проте варто по можливості зарезервувати проживання заздалегідь.

Рекомендую готель Шепіт Карпат. Він знаходиться безпосередньо на старті/фініші, має свій ресторан і піцерію. Крім того, на його території буде проводитись нагородження і буде розміщене наметове містечко. Там же планується дискотека в суботу ввечері. Вартість проживання - 100 грн/чол зі сніданком. Розміщення в 2, 3, 4-місних номерах. Наскільки я знаю - в ніч з 13 на 14 вересня в цьому готелі заброньовані вже всі номери.

Крім цього, хороші умови пропонує Еко-курорт Ізкі. Він знаходиться на відстані 9 км від старту, проте безпосередньо на маршруті марафону (там буде організований один з буфетів). Пропонується знижка 20% для учасників марафону.
izki.com.ua/ua/

Ще один готель, який готовий надавати знижки для учасників марафону - комплекс Озеро Віта. ozerovita.com/uk/ При бронюванні на одну добу 15% знижка, дві доби - 20%. Знаходиться 9 км від старту і в 2 км від маршруту марафону.
Chabik
Chabik
Модератор
Постов: 52
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Львів Возраст :42
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#17584
Re:Житло на Пилипець 12/08/2013 16:48 Репутация: 3
Назаре, дякую,
але ще хочу взнати орієнтири житла для зйому, щоб поближче до місця старту.
бо 9км від старту, шось не туйво.

назви, плз, орієнтири в Пилипці, щоб я зміг пояснитись з власниками житла.
один орієнир знаю - Шепіт Карпат

??? шо з цього вибрати???
www.karpaty.info/ua/uk/zk/mg/pylypets/
domani_tz_qi
domani_tz_qi
Еліта
Постов: 168
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Бровари Возраст :44
Последнее редактирование: 12.08.2013 17:39 Редактировал domani_tz_qi.
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#17594
Re:Житло на Пилипець 12/08/2013 21:15 Репутация: 7
Основними орієнтирами крім готелю Шепіт Карпат є Гранд готель Пилипець, крісельний витяг. Все, що розташоване після повороту до вищенаведених орієнтирів з траси Воловець - Міжгір'я може вважатись близьким до старту. Від цього повороту до старту 5 км. Порекомендуватти щось із сайту Карпати інфо не можу, бо не бував в жодному з цих будинків, але знаю точно, що Казка Карпат, Магура, Горянин, Будинок художника знаходяться близько до старту.
Chabik
Chabik
Модератор
Постов: 52
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Львів Возраст :42
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#17596
Re:Житло на Пилипець 13/08/2013 03:03 Репутация: 10
Насколько я помню, Гранд-отель был по 400 грн с 2х номера.
Хорошее жилье в частных домах - 110 грн (50 грн ночлег + 60 грн завтрак+ужин). Ехать без питания - не рекомендую, Пилипец знаменит отличной кухней и гостеприимством )
Yaros
Yaros
Протуровець
Постов: 202
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Киев Возраст :40
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#18091
Re:Житло на Пилипець 10/09/2013 17:44 Репутация: 6
Маю броню на двомісний номер з окремими ліжками в Шепоті Карпат (Пилипець) з пятниці на суботу.
Якщо комусь потрібно житло в ніч перед гонкою - можу підселити за півціни (100 грн, сніданок входить у вартість номеру)
Yurr
Yurr
Експерт
Постов: 68
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Київ Возраст :37
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
ВверхСтраница: 1
Модераторы: vak, рыжий, run, Chabik
Банер  
  
наверх
time: 0.5497670173645