Реєстрація вже закрита!!! Дата закриття: 10.08.2023 в 23:00
Динаміка кількості зареєстрованих учасників:Відсортувати список по ефективності
Відображено учасників з міста: "Вінниця"
Відобразити учасників з усіх міст (сброс)
1. Чоловіки (30вело/10біг) | |||||
Ім'я (ефективність) | Нік | Команда | Вік | Звідки | Оплата |
Stetsiuk Andrii | ЗРІЗⱯЙ | 29 | Вінниця | ||
Лятамбур Сергій (84.8%) | 29 | Вінниця | |||
Соколовський Сергій (84.8%) | Messer18 | VinRC | 29 | Вінниця | |
Сологуб Богдан (75%) | Богдан757 | 22 | Вінниця | ||
Христич Дмитро | 27 | Вінниця | |||
Усього зареєстровано у категорії: 5 Усього, хто оплатив у категорії: 5 |
2. Чоловіки 35+ (30вело/10біг) | |||||
Ім'я (ефективність) | Нік | Команда | Вік | Звідки | Оплата |
Йолтуховський Олег (85.7%) | viking1987 | Vin RC | 37 | Вінниця | |
Матищук Сергій (71.4%) | Лапьєр | JC | 48 | Вінниця | |
Пілявоз Юрій | Юріч | 40 | Вінниця | ||
Слободянюк Денис | 37 | Вінниця | |||
Усього зареєстровано у категорії: 4 Усього, хто оплатив у категорії: 3 |
3. Мікст: ПараЧЖ (30 км вело та 10 км біг) | |||||
Команда | Ім'я (ефективність) | Нік | Вік | Звідки | Оплата |
VinTEAM (18.3%) | Ванжула Петро (73.1%) | V.p.V. | 26 | Вінниця | |
Kokhan Karina | 22 | Вінниця | |||
VinRC (18.3%) | Омелянчук Дмитро (73%) | Омелянчук Дмитро | 30 | Вінниця | |
Сіденко Наталія | Ната | 44 | Вінниця | ||
Усього зареєстровано у категорії: 2 команд Усього, хто оплатив у категорії: 2 команд |
3. Мікст: параЧЧ (30вело/10біг) | |||||
Команда | Ім'я (ефективність) | Нік | Вік | Звідки | Оплата |
VinTEAM (18.4%) | Ванжула Сергій (73.7%) | svanzhula | 31 | Вінниця | |
Благодір Юрій | 43 | Вінниця | |||
VinTEAM (18.3%) | Калуцький Богдан (73.3%) | btr | 36 | Вінниця | |
Горяшин Антон | UKRAINIAN_SCORPION | 27 | Вінниця | ||
Pegasus squad (9.7%) | Пєвнєв Ігор | 36 | Вінниця | ||
Удалов Євген | 36 | Вінниця | |||
Шатов Олександр | 26 | Ладижин | |||
Бабій Констянтин | 33 | Вінниця | |||
Усього зареєстровано у категорії: 4 команд Усього, хто оплатив у категорії: 4 команд |
6. Початківці(20вело/5біг) | |||||
Ім'я (ефективність) | Нік | Команда | Вік | Звідки | Оплата |
Єрмаков Максим | 22 | Вінниця | |||
Добровольський Богдан | 27 | Вінниця | |||
Нікітін Діма | Діма | - | 33 | Вінниця | |
Сідак Степан | Sss | Немає | 24 | Вінниця | |
Скубак Андрій | Лісостеп | Lisostep | 26 | Вінниця | |
Спасяк Дмитро | 22 | Вінниця | |||
Підгурський Нестор | npodgurskiy | Кочівник | 33 | Вінниця | |
Фатєєв Артем (40.7%) | Mr Gru | VinRC | 33 | Вінниця | |
Усього зареєстровано у категорії: 8 Усього, хто оплатив у категорії: 6 |
7. Жінки(20вело/5біг) | |||||
Ім'я (ефективність) | Нік | Команда | Вік | Звідки | Оплата |
Новоженіна Марина (38.9%) | m1shka | 47 | Вінниця | ||
Усього зареєстровано у категорії: 1 Усього, хто оплатив у категорії: 1 |
7. Мікст: Пара ЖЖ (20 км вело та 5 км біг) | |||||
Команда | Ім'я (ефективність) | Нік | Вік | Звідки | Оплата |
KNESS_team (10.0%) | Ладанюк Наталія (60%) | SuzanH | 34 | Вінниця | |
Медведєва Ольга (-20%) | Olha_Medvedieva | 28 | Вінниця | ||
Усього зареєстровано у категорії: 1 команд Усього, хто оплатив у категорії: 1 команд |
8. Юнаки(ДЮСШ) вело 4 кола по 2.8 км | |||||
Ім'я (ефективність) | Нік | Команда | Вік | Звідки | Оплата |
Бабурець Тимофій (84.8%) | ДЮСШ | 14 | Вінниця | ||
Дегтяр Олександр | ДЮСШ | 14 | Вінниця | ||
Касимкін Максим (84.8%) | ДЮСШ | 14 | Вінниця | ||
Коваленко Надія | ДЮСШ | 31 | Вінниця | ||
Краснов Діма (84.8%) | 14 | Вінниця | |||
Мазуренко Ольга (84.8%) | ДЮСШ | 14 | Вінниця | ||
Пархоменко Тимофій | ДЮСШ | 14 | Вінниця | ||
Погорілий Святослав | ДЮСШ | 14 | Вінниця | ||
Птишник Роман | ДЮСШ | 14 | Вінниця | ||
Яворський Андрій | ДЮСШ | 14 | Вінниця | ||
Усього зареєстровано у категорії: 10 Усього, хто оплатив у категорії: 0 |
Загальна кількість зареєстрованих: 42
Загальна кількість тих, хто оплатив участь: 29