Перші 12 учасників — 300 грн.
Решта:
до 17.04.2018 р. — 400 грн.
з 18.04.2018 р. до 22.04.2018 р. — 450 грн.
з 23.04.2018 р. до 27.04.2018 р. — 500 грн.
28.04.2018 р. — 600 грн.
Реєстрація жінок та переможців всіх категорій перегонів “ДніпроСотня 2017” — 50% від поточного стартового внеску, але не менше 200 грн
Реєстрація учасників віком 65+, та абсолютного переможця перегонів “ДніпроСотня 2017” (Перша Сотня 2017) - безкоштовна.
Також передбачена знижка на командну реєстрацію у розмірі 5-10% (за умови своєчасної он-лайн реєстрації всіх членів команди та сплати стартового внеску одним платежем в спосіб, узгоджений з організаторами перегонів).
Реєстрація вже закрита!!! Дата закриття: 27.04.2018 в 15:00
Динаміка кількості зареєстрованих учасників:Відсортувати список по ефективності
Відображено учасників з міста: "Киев"
Відобразити учасників з усіх міст (сброс)
F Жінки | ||||||||||||
Номер | Ім'я (ефективність) | Команда | Дата народж. | Звідки | Оплата | Country | ||||||
126 | Нагорная Виктория | Cadence 90 | 1990 | Киев | UKR | |||||||
Усього зареєстровано у категорії: 1 Усього, хто оплатив у категорії: 0 |
M1. Чоловіки 19-34 | ||||||||||||
Номер | Ім'я (ефективність) | Команда | Дата народж. | Звідки | Оплата | Country | ||||||
4 | Бакуринский Борис (69.1%) | Skyfitness-Grawe | 1986 | Киев | UKR | |||||||
12 | Панченко Егор (66.1%) | Cycling Brothers | 1986 | Киев | UKR | |||||||
25 | Разумовский Антон | 1992 | Киев | UKR | ||||||||
29 | Бойко Михаил (66.7%) | Artamonovteam | 1986 | Киев | UKR | |||||||
53 | Микаелян Руслан (94.9%) | Cadence 90 | 1991 | Киев | UKR | |||||||
60 | Фурсов Антон (92.3%) | 1986 | Киев | UKR | ||||||||
89 | Егиазарян Жора (93.1%) | Roadbook Cycling Team | 1988 | Киев | UKR | |||||||
Усього зареєстровано у категорії: 7 Усього, хто оплатив у категорії: 6 |
M2. Чоловіки 35-39 | ||||||||||||
Номер | Ім'я (ефективність) | Команда | Дата народж. | Звідки | Оплата | Country | ||||||
31 | Гончар Вячеслав | CAPITAL TRI | 1979 | Киев | UKR | |||||||
66 | Денека Константин | Leader ,Tacx ,KHS | 1983 | Киев | UKR | |||||||
Усього зареєстровано у категорії: 2 Усього, хто оплатив у категорії: 2 |
M3. Чоловіки 40-44 | ||||||||||||
Номер | Ім'я (ефективність) | Команда | Дата народж. | Звідки | Оплата | Country | ||||||
1 | Дубинец Тарас | DneprMasters | 1977 | Киев | UKR | |||||||
Усього зареєстровано у категорії: 1 Усього, хто оплатив у категорії: 1 |
M4. Чоловіки 45-49 | ||||||||||||
Номер | Ім'я (ефективність) | Команда | Дата народж. | Звідки | Оплата | Country | ||||||
35 | Луцишин Валентин | DneprMasters | 1971 | Киев | UKR | |||||||
Усього зареєстровано у категорії: 1 Усього, хто оплатив у категорії: 1 |
M5. Чоловіки 50-54 | ||||||||||||
Номер | Ім'я (ефективність) | Команда | Дата народж. | Звідки | Оплата | Country | ||||||
56 | Заика Василий | Лидер | 1968 | Киев | UKR | |||||||
65 | Филин Дмитрий | 1968 | Киев | UKR | ||||||||
Усього зареєстровано у категорії: 2 Усього, хто оплатив у категорії: 2 |
Загальна кількість зареєстрованих: 14
Загальна кількість тих, хто оплатив участь: 12