Реєстрація вже закрита!!! Дата закриття: 28.06.2017 в 00:00
Поточний стартовий внесок:
M1 | M2 | M3 | M4 | M5 | M6 | M7 | M8 | F1 | F2 | |
с 07.04.2017 по 30.04.2017 | 100 грн | 100 грн | 100 грн | 100 грн | 100 грн | 100 грн | 100 грн | 100 грн | 100 грн | 100 грн |
с 01.05.2017 по 31.05.2017 | 150 грн | 150 грн | 150 грн | 150 грн | 150 грн | 150 грн | 150 грн | 150 грн | 150 грн | 150 грн |
с 01.06.2017 по 28.06.2017 | 200 грн | 200 грн | 200 грн | 200 грн | 200 грн | 200 грн | 200 грн | 200 грн | 200 грн | 200 грн |
с 29.06.2017 по 29.06.2017 | 500 грн | 500 грн | 500 грн | 500 грн | 500 грн | 500 грн | 500 грн | 500 грн | 500 грн | 500 грн |
Оплата на старті | 500 грн | 500 грн | 500 грн | 500 грн | 500 грн | 500 грн | 500 грн | 500 грн | 500 грн | 500 грн |
Відсортувати список по ефективності
Відображено учасників з міста: "Днепр"
Відобразити учасників з усіх міст (сброс)
M1 | ||||||||||||
Номер | Ім'я (ефективність) | Команда | Дата народж. | Звідки | Оплата | Country | ||||||
100 | Мирный Максим | Dnepr Masters | 1983 | Днепр | UKR | |||||||
101 | Тузовский Александр | TeleMart Cycling | 1988 | Днепр | UKR | |||||||
120 | Казаков Дмитрий (8.9%) | Dream Team | 1992 | Днепр | UKR | |||||||
125 | Набока Олег (39.3%) | 1993 | Днепр | UKR | ||||||||
126 | Журавлёв Виталий (67.2%) | TeleMart Cycling | 1987 | Днепр | UKR | |||||||
Усього зареєстровано у категорії: 5 Усього, хто оплатив у категорії: 5 |
M2 | ||||||||||||
Номер | Ім'я (ефективність) | Команда | Дата народж. | Звідки | Оплата | Country | ||||||
200 | Шивиков Евгений | Dnepr Masters | 1979 | Днепр | UKR | |||||||
209 | Обухов Максим (30.8%) | 1980 | Днепр | UKR | ||||||||
210 | Бондаренко Алексей (38.5%) | ИнваСпорт | 1982 | Днепр | UKR | |||||||
211 | Келярский Евгений (0%) | 1981 | Днепр | UKR | ||||||||
Усього зареєстровано у категорії: 4 Усього, хто оплатив у категорії: 4 |
M3 | ||||||||||||
Номер | Ім'я (ефективність) | Команда | Дата народж. | Звідки | Оплата | Country | ||||||
301 | Завада Роман | TeleMart Cycling | 1974 | Днепр | UKR | |||||||
304 | Соколов Глеб (12.5%) | 1975 | Днепр | UKR | ||||||||
305 | Балюра ЕВГЕНИЙ | 1976 | Днепр | UKR | ||||||||
306 | Райков Сергей (90%) | 1974 | Днепр | UKR | ||||||||
307 | Брюханов Александр (44.9%) | Dream Team | 1973 | Днепр | UKR | |||||||
309 | Лыков Олег | Dnipro Rowing Club | 1973 | Днепр | UKR | |||||||
310 | Ошедченко Константин (18.8%) | 1975 | Днепр | UKR | ||||||||
311 | Кривсун Виталий (50%) | 1973 | Днепр | UKR | ||||||||
Усього зареєстровано у категорії: 8 Усього, хто оплатив у категорії: 8 |
M4 | ||||||||||||
Номер | Ім'я (ефективність) | Команда | Дата народж. | Звідки | Оплата | Country | ||||||
1 | Федоров Виктор | Dnepr Masters | 1968 | Днепр | UKR | |||||||
400 | Близнюк Олег | Dnepr Masters | 1968 | Днепр | UKR | |||||||
402 | Митянин Игорь | Dnepr Masters | 1968 | Днепр | UKR | |||||||
403 | Федоров Евгений | Dnepr Masters | 1972 | Днепр | UKR | |||||||
405 | Козаченко Андрей (0%) | 1970 | Днепр | UKR | ||||||||
Усього зареєстровано у категорії: 5 Усього, хто оплатив у категорії: 5 |
M5 | ||||||||||||
Номер | Ім'я (ефективність) | Команда | Дата народж. | Звідки | Оплата | Country | ||||||
500 | Сирченко Сергей | 1967 | Днепр | UKR | ||||||||
501 | Мельников Владимир | 1967 | Днепр | UKR | ||||||||
507 | Жмурин Сергей (25%) | 1965 | Днепр | UKR | ||||||||
510 | Кузьменко Александр | Dnepr Masters | 1961 | Днепр | UKR | |||||||
Усього зареєстровано у категорії: 4 Усього, хто оплатив у категорії: 4 |
M7 | ||||||||||||
Номер | Ім'я (ефективність) | Команда | Дата народж. | Звідки | Оплата | Country | ||||||
702 | Шевелёв Виктор (14.3%) | 1955 | Днепр | UKR | ||||||||
714 | Корнеенков Александр | 1950 | Днепр | UKR | ||||||||
Усього зареєстровано у категорії: 2 Усього, хто оплатив у категорії: 2 |
Загальна кількість зареєстрованих: 28
Загальна кількість тих, хто оплатив участь: 28